Afirmacje Złotej Księgi

Afirmacje Złotej KsięgiAfirmacje Złotej Księgi stanowią kwintesencję Złotej Księgi i są wyjątkową pozycją ezoterycznego rynku wydawniczego. Zgrupowane tematycznie ułatwiają ich stosowanie w codziennym życiu.

Dariusz Cecuda, nauczyciel Huny, napisał obszerny wstęp, dzięki któremu łatwiej zrozumiemy istotę afirmacji, zasady ich tworzenia, a także pracy z nimi. Zrozumiemy również dlaczego nie zawsze otrzymujemy to, o co prosimy w afirmacjach. Istotne jest podanie przykładów, wskazujących jak ze zwykłych zdań można stworzyć afirmacje JAM JEST.

Ta książka może odmienić Twój los bowiem formuła Złotej Księgi jest wiecznie aktualna. Tajemnica afirmacji JAM JEST jest nieśmiertelna. Podobnie jak dążenie człowieka do szczęścia. Każdy może po nie sięgnąć. Wtedy staje się naprawdę wielki. I może śmiało rzec JAM JEST nieśmiertelny!

  • Format B-6; ss. 168, oprawa miękka, matowa, złocony autor i tytuł; cena det. 25,50 PLN;
  • ISBN – 978-83-62371-05-1;

Afirmacje Złotej Księgi

25,50
10

Autor

10.0/10

Treść

10.0/10

Bestseller

10.0/10

Poszukiwany tytuł

10.0/10

Polecany tytuł

10.0/10

Opinie i oceny

  • Afirmacje Złotej Księgi Saint Germain'a to pozycja bardzo dobra. Pogrupowane tematycznie afirmacje oraz krótkie wyjaśnienie zasad naszego rozumowania - naszej świadomości i podświadomości - to mocna strona tej książki.
  • Bardzo fajna książka. Podczas czytania człowiek zagłębia się w pozytywną wibrację myśli.Polecam!!!
  • Gorąco polecam każdemu, kto szuka ochrony, uzdrowienia, obfitości, spełnienia. Tej książki nie można nie polecić. Piękne i o niezwykłej MOCY afirmacje - wspaniała pomoc w obecnych czasach - dotycząca każdej sfery życia. Jeszcze raz gorąco polecam - jestem wdzięczna, że
  • To najbardziej pokrzepiająca pozycja, jaką do tej pory czytałam. To codzienne wsparcie, klucz do siebie. Polecam każdemu, kto pragnie swoje życie wypełnić spokojem, miłością i harmonią
  • Autor wykonał sumienną pracę wypisując większość afirmacji i nieliczne fragmenty Złotej Księgi. Idealna rzecz dla tych którzy już przeczytali Złotą Księgę i chcieliby zawarte w niej nauki wprowadzać w życie. Podręcznik, codziennik, narzędzie Mocy - zastosowanie czysto praktyczne.