Anioły Kabały

angels_mAnioły Kabały… Cała wiedza o Aniołach wywodzi się z kabały – dlatego też należy sięgnąć do źródła, jakim jest ta książka. Przewodnik po 9 chórach anielskich i 72 Aniołach, przypisanych do poszczególnych chórów. Zwięzłe i konkretne informacje. Omówienie Drzewa Życia oraz sefir i przynależnych do nich chórów anielskich. Jedyne w pełni rzetelne i kompetentne kompendium wiedzy o świecie Aniołów Kabały. Wspaniale opracowane karty, w pełni autorskie dzieło, emanujące ciepłą energią.

We śnie ujrzał drabinę opartą na ziemi, sięgającą swym wierzchołkiem nieba, oraz aniołów Bożych, którzy wchodzili w górę i schodzili na dół (Rdz 28:12).

To jedno zdanie, którym można by podsumować rolę i zadania aniołów. Jedno zdanie, którego treść zawiera w sobie tysiące słów, przelanych na papier. Jedno zdanie, którego sens niknie, gubi się w duchowych rozważaniach o rozwoju i towarzyszącym mu nieuchronnie upadku, określa w pełni rolę aniołów. Ścieżka ludzkiego życia jest prosta i nieskomplikowana – rodzimy się, dojrzewamy, zawieramy związki małżeńskie, płodzimy dzieci, starzejemy się i umieramy. Wyszliśmy z natury duchowej i powracamy do stanu ducha. Bogatsi o nowe doświadczenia, przeżycia, obarczeni nowymi karmicznymi powiązaniami a jednocześnie lżejsi, bo pozbawieni niektórych dotychczasowych. Książka zawiera rzetelnie przygotowany opis Drzewa Życia wraz z Sefirotami. Podaje znaczenia poszczególnych sefirot, połączenia pomiędzy nimi. Cenne są zwłaszcza modlitwy anielskie oraz medytacje z poszczególnymi grupami Aniołów.

Tworząc kolejną piękną talię kart autor oparł się na tradycyjnej kabalistycznej hierarchii Aniołów w podziale na 9 chórów i ich podporządkowaniu sefirom Drzewa Życia. Zachowane zostały pierwotne imiona Aniołów, wywodzące się z 72 Imion Boga. Każda karta zawiera informacje o godzinach i dniach, którymi włada dany Anioł, jak i o energiach planet, za pomocą których oddziałuje. Interpretacja kart nie wymaga zapoznania się z kabalistyczną wiedzą, ponieważ niezbędne informacje są podane w książce.

Talia emanuje głęboką, ciepłą energią, zachęcającą do medytacji i pracy z kartami. Rozwija intuicję, wpływa na zwiększenie wrażliwości w odbiorze sygnałów, płynących z zewnątrz. Anioły Cecudy są prawdziwym dziełem, zarówno pod kątem symboliki, jak i estetyki. Zachwyca szczególnie zestawienie kolorów, za pomocą których dobrze oddana jest energia każdego z aniołów.

W kolejnym, trzecim już wydaniu tej poszukiwanej książki, zmieniony został format kart (powiększone) oraz ich rewers.

  • Format B-5, ss. 314; cena det. 95,00 PLN
  • Oprawa miękka, foliowana
  • ISBN: 83-919656-1-9

Anioły Kabały

95,00
10

Autor

10.0/10

Treść

10.0/10

Bestseller

10.0/10

Poszukiwany tytuł

10.0/10

Polecany tytuł

10.0/10

Opinie i oceny

  • Karty w nowym wydaniu są cudne. Większe, nadal baaaardzo magiczne, z nową tajemniczą koszulką. Książka Pana Cecudy razem z kartami to obowiązkowa pozycja dla każdego angelologa. To prawdziwa przyjemność obcować i pracować z Aniołami w takim wydaniu.
  • Wrażenia były pozytywne - karty są naprawdę cudne graficznie, na dodatek na każdej jest wiele detali, które odnoszą się do jej znaczenia. Jeśli chodzi o znaczenia, to są nie-zwykle rozbudowane, każda karta ma ich całą masę i dopuszcza się w nich pozycję od-wróconą. Przez to ta talia należy do bardzo trudnych, nie tylko wśród anielskich. Mówią jednak dużo, po prostu trzeba spędzić z nimi sporo czasu. Jestem pewna, że w rozkładach sprawdzają się świetnie.
  • Ja z tymi kartami pracuję od kilku ładnych miesięcy i nadal wiele nauki przede mną... Jest to dość trudna talia jeśli chodzi o ogrom wiedzy jaki trzeba sobie przyswoić pracując z nią (w końcu interpretacja nie polega tylko na znaczeniu konkretnej karty ale także na łączeniu ich)... ale na prawdę wytrwała praca przynosi wiele satysfakcji. Każda karta za-wiera mnóstwo info, szczegółów. Dla mnie osobiście ma niezwykłą energię, dopracowana szata graficzna wiele może podpowiedzieć przy interpretacji. Bez wątpienia talia warta jest swojej ceny!
  • Karty mądre, dojrzałe, urzekające kolorami! Skuteczne w komunikacji, ponieważ opisy kart są bardzo szczegółowe. Niemniej muszę uprzedzić, ze jest to pozycja dla osób nieco zaawansowanych w ezoteryce, a szczególnie dla znających choć troszkę Kabałę. Książka zawiera wiele cennych informacji o Aniołach, Kabale, modlitwach, inwokacjach, medyta-cjach. Opisuje 72 Anioły Kabały wraz z przesłaniem każdego Anioła dla ludzi.
  • Karty NIESAMOWITE..Pięknie wydane..ale nie to jest najważniejsze..Mają moc,tak wielką,że z kamienia byłby ten kto nie czuje od nich dobrych wibracji,anielskiej mocy i przekazów tak silnych..że nie sposób nie zrozumieć..POLECAM..jak dotąd najwspanialsze karty w mojej dość dużej kolekcji.