Huna. Teoria i praktyka wiedzy tajemnej, W. Glover

Praca niniejsza stanowi cykl wykładów opracowanych przez Williama R. Glovera. przejrzanych i zaleconych do publikacji przez M.F. Longa, który uznał je za znakomite, szczególnie dla ludzi chcących studiować Wiedzę Tajemną. Pod nazwą tą kryje się praktyczny system psychologii, przechowany od tysięcy lat w niezmienionej formie, zachowany na Hawajach prawie do naszych czasów pod nazwą huna, co znaczy dosłownie Wiedza Tajemna. Jedno jest pewne — Wiedza Tajemna działa i jej praktyka jest bardzo skuteczna.
Głowa do góry, drogi Czytelniku — nie ma rzeczy niemożliwych. Może po przeczytaniu tej pracy zapadnie w Twoje serce iskierka światła, która nauczy Cię pomagać sobie i innym.

Może po przeczytaniu tej pracy zapadnie w Twoje serce iskierka światła, która nauczy Cię pomagać sobie i innym.

Huna, starożytna wiedza tajemna pomimo swobodnego do niej dostępu nadal jest tajemna. Człowiek nie widzi skarbów leżących w blasku słońca na powierzchni ziemi, tylko szuka ich gdzieś w ukryciu.

Teoria i praktyka wiedzy tajemnej jest takim skarbem. Pokazuje nie tylko to, że cele w życiu winniśmy mieć wzniosłe i wspaniałe. Książka ta krok po kroku pokazuje jak te cele osiągać. Tysiące lat oszukiwani, teraz możemy modlić się skutecznie.

Innymi słowy wykorzystywać konkretną pokazaną w książce technikę to natychmiastowego realizowania swoich celów, planów i marzeń. Może to uczynić każdy. Wystarczy chcieć, rzecz jednak w tym, że nie każdy chce chcieć. Może jednak warto się zmienić…

  • Format 123*198, ss. 132; cena det.: 29,50
  • Oprawa miękka, foliowana
  • ISBN 978-83-62371-28-0

Huna. Teoria i praktyka wiedzy tajemnej, W. Glover

29,50
10

Autor

10.0/10

Treść

10.0/10

Bestseller

10.0/10

Poszukiwany tytuł

10.0/10

Polecany tytuł

10.0/10

Opinie i oceny

  • Znakomita książka. Napisana przez praktyka. Zastanawiam się, kiedy będzie wznowienie tej poszukiwanej książki?
  • Brawa dla wydawnictwa! Nareszcie jest wznowienie tej mądrej książki.
  • Od dziś wiem, że parktykowanie Huny stanie się łatwiejsze dzięki lekturze tej książki.