Tarot medytacyjny — Poznaj siebie

tarotmedps_mTa pięknie wydana talia ma rzeczywiście charakter medytacyjny. Łączy w sobie wyrażony w prosty i czytelny sposób ogólny sens karty z elementami, których znaczenie jest niedookreślone, które mogą być potraktowane jako plamy barwne, działające głównie energetycznie – kolorem i kształtem – ale może się też z nich wyłaniać coś figuratywnego, zależnie od subiektywnej percepcji odbiory. W sumie składa się to na talię otwartą pod względem znaczeniowym, działającą silnie na podświadomość i wywołującą różnorodne skojarzenia, a u niektórych być może nawet duchowe wizje. Taka talia niewątpliwie spodoba się tarocistom i tarocistkom, którzy kierują się bardziej intuicją i odczuciem niż myśleniem analitycznym. A takich użytkowników jest przecież więcej niż tych, którzy pracują głównie intelektem, co – jak wiadomo – nie jest zalecanym podejściem do tarota.

Wszelako przy bardziej uważnym przyglądaniu się tym kartom łatwo zauważyć, że jest na nich znacznie więcej elementów o określonym, a przy tym istotnym znaczeniu, niż to się wydaje na pierwszy rzut oka. I nie jest wcale tak trudno wychwycić te elementy, włączając do czysto wrażeniowego odbioru kart także funkcję analityczną.

Światosław Nowicki

Dodatkiem do książki Tarot medytacyjny Dariusza Cecudy jest nowa talia kart Tarota Medytacyjnego — Poznaj siebie.

To zupełnie nowe spojrzenie na medytacyjne zastosowanie kart Tarota. W sprzedaży jest także uzupełniająca talia kart Tarot medytacyjny — Mandala duszy.

Każdą z części cyklu tarotowego można zakupić niezależnie.

  • Cena det. 75,50 PLN
  • ISBN  978-83-62371-02-0

 

Tarot medytacyjny — Poznaj siebie

75,50
10

Autor

10.0/10

Symbolika

10.0/10

Bestseller

10.0/10

Poszukiwane karty

10.0/10

Polecane karty

10.0/10

Opinie i oceny

  • Talia działa na zmysły, zwiększa świadomość, pobudza podświadomość
  • To nie tylko talia medytacyjna, doskonale sprawdza się jako talia wróżbiarska - bardzo energetyczna.
  • Poznaj siebie to zrobiona z wielkim kunsztem i smakiem talia. Doskonała gra kolorów, talia zachwyci oko, serce i duszę!
  • W talii Tarot Medytacyjny — Poznaj siebie mamy i prostotę symboli np. Koło Fortuny (co bardzo silnie działa na wyobraźnię), mamy klasyczne obrazy np. 2 Miecze czy Rydwan, Sprawiedliwość, jak nieco inne, równie ciekawe np. karty dworskie. Ta talia działa na naszą podświadomość i nieświadomość, pobudza szare komórki do myślenia, jest pełna soczystych, mocnych barw i niesamowitej energii.