Złota Księga

goldaz_mZapraszam wszystkich do przestudiowania Złotej Księgi Saint Germain. Dokładnie tak: przestudiowania, a nie zwykłego przeczytania. Autor ukazuje tajemnice najpotężniejszej dostępnej dla człowieka afirmacji, którą jest JAM JEST. Celem medytacyjnej drogi życia, według St. Germain’a, jest dotarcie do boskiej, czystej świadomości, a droga do niej prowadzi właśnie przez medytację bądź afirmację JAM JEST. Według autora jesteśmy i zawsze byliśmy Stwórcami, zawsze byliśmy doskonali i posiadaliśmy dar tworzenia rzeczywistości, jednakże oddaliliśmy się od Źródła, od Boga i zatraciliśmy nasze wspaniałe, boskie zdolności. Złota Księga podpowiada, jak wrócić na właściwą drogę, jest wręcz podręcznikiem pozwalającym na obudzenie Bogów drzemiących w nas samych. W dobie zbliżających się przemian coraz więcej ludzi sięga po te lub inne nauki. Może zmiany nie będą łatwe ale już sama świadomość, że mogą one nastąpić, pomaga w przetrwaniu transformacji, jaka czeka każdego z nas, którzy studiują tę księgę.

To unikalna książka, perła ezoterycznej wiedzy, pozwalająca zrozumieć jak ważne jest to, co powodujemy bądź tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza, kiedy je niewłaściwie stosujemy. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we Wszechświecie – JAM JEST.

Godne uwagi są afirmacje, których sens – najkrócej mówiąc – sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją życia jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia oraz Obfitość. TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.

  • Druk na wyłączność dla OSDW „Azymut”
  • Format A-5, ss. 240; cena det. 33,00 PLN
  • ISBN 978-83-62371-09-9

Złota księga

33,00
10

Autor

10.0/10

Treść

10.0/10

Bestseller

10.0/10

Poszukiwany tytuł

10.0/10

Polecany tytuł

10.0/10

Opinie i oceny

  • Przekazy Saint Germaina bez wątpienia ukazują dużą mądrość, prowadzą ku zrozumieniu natury, dynamiki energii i wielu zyciowych spraw.Z pewnością to wartościowe przekazy,ukierunkowujące na własną jazń,prowadzące do niezależności i samostanowienia, do bycia własnym mistrzem...
  • Saint Germain przekazuje podobne prawdy, jak inni wielcy nauczyciele. Podaje je na swój indywidualny sposób, swym specyficznym językiem. Aczkolwiek do tego rodzaju przekazów - jak i wielu innych książek o duchowości - przydaje się dystans i trzezwość spojrzenia, aby nie stać się osobą upojoną ideami, zatracając jasne, rzeczowe postrzeganie.
  • Przeczytałam dwa razy. Za pierwszym razem nie zrozumiałam absolutnie nic. Minął jakiś czas (chyba ponad rok) i znów sięgnęłam po Złotą Księgę. Jest po prostu cudna...
  • Wszystko, co zawarte jest w Złotej Księdze, jest dość trudne do ogarnięcia ponieważ wykracza poza normalny sposób postrzegania świata. Wydaje mi się, że wymiana doznań czy spostrzeżeń mogłaby rozjaśnić mi pewne aspekty związane ze znaczeniem afirmacji JAM JEST. Mnie tylko raz udało się osiągnąć stan całkowitego oderwania od jakichkolwiek myśli i ludzkich odczuć i poczułem wtedy wielką siłę i poczucie bycia płynące z JAM JEST.